Copa Catalunya 19/20

Copa Catalunya de Subbuteo de la temporada 2019/2020. Campionat puntuable per la classificació de l’Asociación Española de Futbol de Mesa (AEFM) en la categoria de campionats locals.

Localització: Local dels Capgrossos de Mataró, al Passatge Mariona Galindo Lora, 1, 08301 Mataró, Barcelona. 

Diumenge 16 de febrer de 2020

Horari: de 9h a 15h

Vols participar-hi?

Al tractar-se d’un campionat oficial cal que siguis soci de l’AEFM. Si no ho has estat mai pots fer la llicència de primer any que té un cost de 10€. Aquí t’expliquem com fer-ho.


Llistat provisional d’inscrits:

  • 1.- (5) Alex Araujo (TUR) 
  • 2.- (10) Marc Ligos (TUR) 
  • 3.- (14) Sergi Ribé (BAC)
  • 4.- (21) Jordi Geronès (BAC)
  • 5.- (41) Guillem Alsina (BAC)
  • 6.- (41) Guillem Balaguer (BAC)
  • 7.- (46) Ricard Carles (BAC)
  • 8.- (48) Albert Carles (BAC)
  • 9.- (48) Antonio Hernández (BAC)
  • 10.- (56) Ferran Borbones (BAC)
  • 11.- (56) Ferran Coll (TIB) 
  • 12.- (56) José Luís Márquez (MOR)
  • 13.- (56) Arturo Martínez (PER)
  • 14.- (56) Vicenç Prats (TIB)
  • 15.- (56) Martí Rosa (ILU)
  • 16.- (56) Toni Rosa (ILU)
  • 17.- (56) Paco Ucha (LIB)

 

 

Stage Group Player A   Player B Score  
Groups 1 Alex Araujo Martí Rosa 4 0  
Groups 2 Marc Ligos José Luís Márquez 1 0  
Groups 4 Jordi Geronès Guillem Balaguer 0 1  
Groups 4 Ferran Coll Paco Ucha 1 0  
Groups 5 Guillem Alsina Ferran Borbones 1 0  
Groups 5 Vicenç Prats Toni Rosa 5 0  
Groups 3 Sergi Ribé Ricard Carles 0 5  
Groups 4 Jordi Geronès Paco Ucha 0 1  
Groups 4 Guillem Balaguer Ferran Coll 1 1  
Groups 5 Guillem Alsina Vicenç Prats 1 5  
Groups 5 Toni Rosa Ferran Borbones 1 1  
Groups 1 Albert Carles Martí Rosa 6 1  
Groups 2 T. Hernandez Jose Luís Màrquez 0 4  
Groups 3 Ricard Carles Arturo Martínez 0 1  
Groups 4 Jordi Geronès Ferran Coll 1 0  
Groups 4 Guillem Balaguer Paco Ucha 1 2  
Groups 1 Alex Araujo Albert Carles 3 0  
Groups 2 Marc Ligos Toni Hernández 5 1  
Groups 3 Sergi Ribé Arturo Martínez 0 4  
Groups 5 Guillem Alsina Toni Rosa 1 0  
Groups 5 Ferran Borbones Vicenç Prats 0 5  
last 16   José Luís Márquez Guillem Alsina 5 0  
last 16   Guillem Balaguer Ricard Carles 3 2 sd
last 8   Alex Araujo Guillem Balaguer 4 0  
last 8   Paco Ucha José Luís Márquez 0 2  
last 8   Arturo Martínez Albert Carles 1 0  
last 8   Marc Ligos Vicenç Prats 0 3  
Semifinals   Alex Araujo Jose Luís Màrquez 0 2  
Semifinals   Arturo Martínez Vicenç Prats 0 2  
Final   José Luís Márquez Vicenç Prats 0 4  



Consolació:
last 8   Martí Rosa   Toni Rosa 0 1  
last 8   Ferran Borbones     3 0  
last 8   Toni Henrández   Sergi Ribé 1 0  
last 8   Jordi Geronès   Ferran Coll 4 3  
Semifinals   Toni Rosa   Ferran Borbones 2 0  
Semifinals   Jordi Geronès   Toni Hernández 3 1  
Final   Toni Rosa   Jordi Geronès 0 1 sd
Translate »